niedziela, 12 sierpnia 2012

Back to blog

Na wstępie chciałam was bardzo przeprosić za moją długą nieobecność. Chciałabym także prosić o wyrozumiałość, bo przecież bardzo dobrze wiecie, że są wakacje i każdy chcę się wyszaleć, odreagować te 10 ciężkich miesięcy nauki. Muszę przyznać, że wreszcie poniosły mnie wakacje. Ogniska, imprezy w plenerze, to wszystko ma taką przesympatyczną atmosferę... Mam nadzieję, że te wakacje będę wspominać najlepiej jak do tej pory, a kolejne będą coraz lepsze.
Jest już 12, za parę chwil rok szkolny.... W związku z nadchodzącym rokiem szkolnym mamy mnóstwo wydatków związanych z książkami, zeszytami i ogólnymi przyborami szkolnymi. Na zakupach 'szkolnych' nie możemy zapomnieć o nawet drobnych zakupach do naszej szafy.
Teraz prawie we wszystkich sklepach są przeceny, także trzeba z tego korzystać.
Sama doświadczyłam ogromnych przecen w sklepie Tally Weijl. Kupiłam tam sukienkę przecenioną z 60 zł na 15 zł. Byłam w szoku, myślałam, że źle widzę, podeszłam do kasy i zapytałam się czy to prawda. Później dowiedziałam się, że wszystkie sukienki z tej kolekcji są przecenione na 15 zł. Trudno mi opisać moje zadowolenie z tamtej chwili, ale ogółem wzięłam 4 sukienki w moim rozmiarze i poleciałam sprintem do przymierzalni. Kupiłam tylko jedną sukienkę, bo w innych coś mi nie pasowało, a ta wydawała się idealna. W tym samym sklepie kupiłam również okulary przeciwsłoneczne przecenione na 4 zł. Pierwszy raz wyszłam z tego sklepu z jeszcze prawie pełnym portfelem.
Szczerze mówiąc jeśli chodzi o moje zakupy na rok szkolny 2012/2013 to jeszcze nie mam nic.... Jak na razie to nie mam do tego głowy.... Planuję takie zakupy na 21 sierpnia.
Tej jesieni będę bardziej na sportowo. Zamierzam kupić m.in. zieloną bluzę vans off the wall oraz rozpinaną bluzę adidasa.


Możliwe, że bluza ta jest męska. Jest mi wszystko jedno, ponieważ przymierzałam ją w sklepie i dobrze na mnie leżała, a co najważniejsze była bardzo ciepła, a tylko to się liczy dla mnie kiedy jest zimno. Poza tym lubię męskie bluzy więc to byłby tylko + gdyby była męska.

Zakochałam się w powyższej bluzie. Chociaż nie ubieram się często na sportowo to bardzo mi się podoba.

Korzystajcie z przecen jak tylko się da i kupujcie jak szalone, żeby mieć więcej rzeczy w chłodne dni i na tym zaoszczędzić.
Na tą chwilę żegnam się z wami wakacyjną piosenką, może dzisiaj do was jeszcze napiszę i zrecenzuje wam film, który wczoraj oglądałam i napiszę jak strasznie poruszył moje serce.


1 komentarz:

  1. Ta z Adidasa jest bardzo ładna, sama bym taką przygarnęła :)

    OdpowiedzUsuń