niedziela, 1 lipca 2012

Wakacyjnie...

Nawet nie wiecie jak ja kocham ten czas.... Mój wiek, to, że mam wiele zakazów, które w każdej chwili bez trudu mogę złamać. Mogę po prostu cieszyć się w pełni życiem.
 Mogę dać sb nawet głowę urwać, że większość z was w towarzystwie swoich znajomych wypiło trochę alkoholu, zapaliło fajka, czy może spróbowało czegoś bardziej ekstremalnego. Moim zdaniem to nie jest nic złego, ponieważ każdy wiek ma swoje prawa i jak się chcę to można z czymś poeksperymentować choćby dla zabawy. Niestety większość osób przez spróbowanie "czegoś" kilka razy popada w nałóg i raczej się z niego nie wydostaje tylko pogłębia go.
Jeśli mam być szczera to zdarzyło mi się dość wiele razy napić się alkoholu i zapalić. Przyznaję się do tego bez bicia. Wiem, że źle robię, ale od czasu do czasu trzeba jakoś odreagować. Nie znaczy to, że nie umiem się bawić bez alkoholu, bo umiem i to nawet lepiej niż z nim, ale czasem są takie melanże, na których po prostu sięgam po jakiegoś drinka. Narkotyków w swoim życiu nigdy nie spróbowałam i nie zamierzam, ponieważ to już jest lekką przesadą....
Mam nadzieję, że w te wakacje wszyscy będziecie wiedzieć jak się bawić i nie narobicie sobie problemów.

Teraz coś z zupełnie innej beczki, a mianowicie chciałam wam pokazać kilka rzeczy z jednego z moich ulubionych sklepów, czyli - New Look'a.
Z tego sklepu zaprezentuje wam kilka koszul bez rękawów, w których się zakochałam oraz kilka sukienek.

Sukienka poniżej bardzo mi się podoba, lecz nie założyłabym jej, ponieważ moim zdaniem mam nieodpowiednią figurę.
 Te rzeczy na prawdę bardzo mi się podobają. Koszule są bardzo stylowe. Są klasyczne, jakże jest w nich zachowany pewny luz, który bardzo fajnie wygląda.
Koszule są w cenie od 69 - 100zł, a sukienki od 95 w górę....
Życzę wam miłego i rozsądnego wejścia w wakacje. Macie tu jeszcze piosenkę, która bardzo nakręca mnie na te wakacje.
3 komentarze:

 1. Ja jeszcze nigdy nie próbowałam rzeczy typu papierosy i alkohol, na razie nie zamierzam, jakoś nie trawię próbowania takich rzeczy np. dla szpanu.

  Ta brzoskwiniowa sukienka jest śliczna! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest wiele osób, które piją, czy palą dla "szpanu"...
   Żeby była jasność nie jestem jedna z tych osób. Pierwszy raz zapaliłam, ponieważ byłam bardzo zdenerwowana na cały świat i chciałam po prostu spróbować.... Oczywiście to nie jest tak, że ja palę paczkę dziennie, to nawet nie jest tak, ze palę paczkę tygodniowo. Na szczęście nie jestem prawdziwą palaczką. Zdarza mi się zapalić wtedy kiedy się zdenerwuje i nie wiem co już mam ze sobą zrobić... Zdarza mi się to 1-2 razy na tydzień, czasem nawet i wgl. nie ma takiej sytuacji. Jeśli chodzi natomiast o alkohol to tak jak pisałam, jeśli są jakieś urodziny mogę się napić. Nie jest to tak, że wracam do domu czołgając się. Staram się, żeby to wszystko jeśli już jest to było jak najbardziej kulturalne.
   Taka tam moja dygresja.... :)

   Usuń
 2. Fajne sukienki . :)

  zapraszam na mojego bloga : http://marleyowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń