wtorek, 4 grudnia 2012

Outfits

Dzisiaj przez połowę dnia leżałam zasmarkana, zakaszlana w łóżku, po prostu jedną nogą w grobie. Oczywiście opuściłam 1 zapewne bardzo fascynujący dzień szkoły. Nienawidzę zimy, nienawidzę śniegu, nienawidzę zimna... Z roku na rok coraz trudniej przetrwać mi ten czas. Najchętniej przespałabym całą zimę w swoim cieplutkim łóżku.  
Teraz po wypiciu hektolitrów herbatek rozgrzewających i po tonie tabletek jest mi wreszcie lepiej, więc postanowiłam udostępnić wam moje 3 stylizacje zrobione kilka godzin wcześniej. Wybaczcie, że dopiero teraz to robię, ale wcześniej z powodu ogólnego osłabienia i bólu głowy nie mogłam zebrać słów. Co myślicie na temat powyższych stylizacji? Jakiś element z któregoś outfit'u wpadł wam w oko?
Słyszałyście o kalendarzu Dżentelmeni 2013? Wczoraj odbyła się jego premiera w Warszawie. Pojawili się na niej m.in. Maciej Musiał, Piotr Polk, Marcin Perchuć, Leszek Lichota, Piotr Adamczyk oraz wiele, wiele innych.
 Sesja została zrobiona w bardzo fajnym stylu. Poniżej zamieszczam wam kilka zdjęć z tej sesji.Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam zaopatrzyć się w ten kalendarz.

Piosenka na dziś, aby każdemu poprawiła humor, tak jak to mi robi zawsze :).
2 komentarze:

  1. 1 zestaw najfajniejszy :D
    http://artistic--disorder.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza stylizacja najbardziej mi sie podoba, taka w moim stylu ;d Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń